Letecké video

Realizujeme profesionální letecké záběry pro reklamní a filmový průmysl již od roku 2010. Naše drony umožňují bezpečně létat s kamerami jako RED EPICALEXA MINI s filmovými objektivy, včetně dálkového ostření, clony. Možnost dostat do vzduchu tuto filmovou kamerovou  techniku jsme nabídli klientům jako jedna z prvních firem ve střední Evropě. Pro specifické zakázky umíme nasadit i menší stroje typu DJI Inspire, které nabízejí profesionální kvalitu obrazu díky nekomprimovanému RAW záznamu a rozlišení až 6,5K.

Samozřejmostí je diverzitní FullHD přenos obrazu včetně výstupů do režie. Používáme špičkové stabilizační kamerové hlavy s duální řídící elektronikou a to nám umožňuje použít objektivy s ohniskovou vzdáleností až 100mm (super 35). Výsledné záběry jsou tedy 100% stabilní a bez nutnosti dodatečných úprav.  S plně naloženým dronem umíme létat 18 až 25 minut s dostatečným počtem baterií pro celodenní provoz.

Nabízíme nejen bezchybné záběry, ale především znalosti, zkušenosti a vybavení jedné z nejstarších firem u nás. Mezinárodní ocenění Vimeo Staff Pick za videa FIREFLY a INSIGHT jsou jen jednou z mnoha referencí.

Filmová tvorba

Child 44
Transporter Refueled
Heavy water war
Musketeers
Andělé všedního dne
Rodinný film
Atentát expozitura
Sedmero krkavců
Marie Terezie
První Republika
Kameňák 4
Metanol
Bony a klid 2
Labyrint
Backstage
Provedu - přijímač

NAŠE PRÁCE

Naše reference

zpět nahoru