Naše technika

Disponujeme širokým spektrem bezpilotních prostředků - od univerzálních kvadrokoptér, přes specializované stroje pro průmyslové využítí až po heavy-lift koptéry pro lety se špičkovým filmovým vybavením, samostatnou kategorií pak tvoří autonomní letouny s pevnou nosnou plochou. Nezaměřujeme se na konkrétní platformu či výrobce a díky zkušenostem a vybavení jsme schopni stroje modifikovat a připravit pro konkrétní účely. To vše nám umožňuje bezpečně realizovat i ty nejsložitější zakázky bez technických kompromisů.

zobrazit

CINEMA

Drony pro video a fotografii

zobrazit

INDUSTRIAL

Bezpilotní prostředky pro průmyslové aplikace

Prodej, vývoj a servis dronů

Dodáme vám dron nebo celý bezpilotní systém přesně na míru vašim potřebám - od prvotní konzultace a pomoci s výběrem, přes zaškolení a předání ve vzduchu až po údržbu a servis. Jsme dodavatelé předních značek DJI, Tarot, 3D Robotics, Gryphoon Dynamics a dalších. Pokud jsou vaše požadavky nad rámec možností sériových strojů, realizujeme vývoj bezpilotních prostředků a komponent na míru vašemu určení v nejvyšší možné technické kvalitě.  
 

zobrazit

PRODEJ DRONŮ

DJI, Gryphon Dynamics, Gremsy, Lilliput

zobrazit

SERVIS a VÝVOJ DRONŮ

Profesionální servis a vývoj dronů a příslušenství

Profesionální školení, letecké práce

Organizujeme profesionální školení na míru pro jednotlivce i firmy a státní instituce. Můžeme vás naučit teoretické základy, pilotáž, legislativní rámec, ale i složitější témata z oblasti kinematografického či průmyslového využití dronů. Pokud je vašim cílem registrace dronu a získání povolení k provádění leteckých prací, nabízíme tvorbu potřebných letových příruček, nebo kompletní zastoupení v řízení s Úřadem pro civilní letectví.

zobrazit

Školení

Pilotáž, legislativa, aplikace UAV

zobrazit

Letecké práce

Řízení s ÚCL, letové příručky, pojištění

zpět nahoru