Letecká fotogrammetrie

Provádíme fotogrammetrické lety pomocí bezpilotního prostředku a následné zpracování dat. Výsledkem je digitální reprezentace snímané oblasti ve formě ortofotomap nebo modelů, které slouží k přesnému měření, geografickým a kartografickým výpočtům nebo vizualizacím. Jde o velmi rychlou a operativní metodu bezkontaktního měření, vhodnou i pro obtížně přístupné oblasti, kde jiná měřická metoda ani nemusí být proveditelná.

Přečtěte si více:

zobrazit

Naše služby

Fotogrammetrické snímání, zpracování a výstupy

zobrazit

Co je to fotogrammetrie?

Jak funguje, jaké má výhody a co je výsledkem

Precizní zemědělství

Jsme dodavatelé komplexních služeb bezpilotních prostředků (dronů) v precizním zemědělství. Spolupracujeme s Výzkumným ústavem rostlinné výroby v Praze, což zajišťuje přesnost a fundované závěry při analýze dat. Naše výstupy umožňují přizpůsobit pracovní operace na míru konkrétního pole, což přináší snížení nákladů, vyšší výnosy, šetrnost k životnímu prostředí a monitorování výsledku hospodaření.

Přečtěte si více:

zobrazit

Naše služby

Multispektrální snímání, odhady, doporučení

zobrazit

Co je precizní zemědělství?

Jak funguje spojení technologie a pěstování rostlin

Kontrola FVE

Spojení termokamery a bezpilotního prostředku dokáže rychle odhalit poruchy panelů a zkracuje kontrolu elektrárny na několik desítek minut. Provozovatel získává ucelený termosnímek celé elektrárny s přesnými souřadnicemi závad. Současně může probíhat i kontrola ve viditelném spektru pro vizuální kontrolu poškození.

Přečtěte si více:

zobrazit

Naše služby

Termografické snímání, zpracování a výstupy

zobrazit

Kontrola FVE termokamerou

Výhody a ukázková data

Letecká termografie

Nabízíme inspekční lety s využití dronu v kombinaci s termokamerou, které se uplatňují zejména ve stavebnictví, energetice či průmyslových aplikacích, přičemž bezpilotní prostředek zkracuje dobu inspekce a může operovat i v nebezpečných či špatně dostupných oblastech. Naměřená data umíme zpracovat do komplexních výsledků pro rychlou lokalizaci a diagnostiku závad.

Přečtěte si více:

zobrazit

Naše služby

Snímkování, zpracování a analýza termogramů

zobrazit

Oblasti využití

Kde se s výhodou používá dron s termokamerou?

Letecká inspekce

Provádímě leteckou inspekci pomocí bezpilotních prostředků. Obraz je přenášen ve vysokém rozlišení a bez zpoždění pozemnímu týmu, odkud může být streamován na další pracoviště. Během letu lze upravit nastavení senzoru i pozici a letové parametry dronu dle požadavku klienta,  inspekce je tedy velmi operativní a rychlá. Uplatňuje především tam, kde je přímá kontrola člověkem zbytečně nákladná, nebezpečná, nebo i neproveditelná.

Přečtěte si více:

zobrazit

Naše služby

Od snímkování po komplexní výsledky inspekce

zobrazit

Využití

Výhody inspekce pomocí dronu a kde se používá

JamCopters SkyView

Je webová on-line aplikace pro prohlížení a analýzu dat z letové mise. Výsledky inspekcí si lze odkudkoliv prohlédnout na svém zařízení a bez nutnosti stahovat kompletní balík dat. Prohlížeč interaktivně zobrazuje 2D i 3D data a je dle charakteru inspekce vybaven nástroji pro měření. Lze zobrazit vrstvy v jednotlivých snímaných spektrech nebo přidat mapové podklady. Při pravidelných inspekcích lze pomocí časové osy sledovat vývoj a probíhající změny zájmového území. Aplikace dovoluje vkládat informace a poznámky a sdílení projektů s dalšími členy týmu. 

Přečtěte si více:

zobrazit

Data v cloudu

Dostupná kdekoliv a na všech zařízeních

zobrazit

Online vizualizace

Interaktivní prohlížení a analýza dat

zpět nahoru