Letecké panorama

360° virtuální prohlídky

Speciálním případem je 360° sférické panorama, které zobrazuje kompletní okolí v místě pořízení a lze jej dále zpracovat do formy tzv. virtuální prohlídky, umožňující interaktivní rozhlížení a prohlídku lokace. K tomu jsme vyvinuli on-line aplikaci, s kterou lze virtuální prohlídky jednoduše kdekoliv zobrazit, prezentovat a sdílet či vkládat na další webové stránky. 

Letecká virtuální prohlídka skiareálu v Čenkovicích. Ve scéně se lze rozhlížet pomocí myši nebo dotykového ovládání.

Virtuální prohlídky

  • Využití - z virtuální prohlídky divák získává ihned představu o zobrazeném místě. Využití nachází nejen při prezentaci turistických lokací, obcí a měst, zabavních nebo sportovních areálů, nemovitostí, průmyslových oblastí, památek apod., ale uplatňuje se i v oblasti architektury a projektování výstavby, k pravidelnému monitorování průběhu staveb, nebo jako forma vizualizace ve studijních materiálech.
  • Funkce - kromě samotného rozhlížení lze do scény přidat popisky, odkazy, zvuky, fotografie, vlastní grafiku a další interaktivní prvky. Samozřejmostí je pak propojení jednotlivých lokací mezi sebou s možností jejich procházení, doplnit lze i mapu dané oblasti pro rychlou navigaci mezi prohlídkami.
  • Na míru - nabízíme branding prohlídky do grafické identity firmy, přidání specifických funkcí, i tvorbu ucelené microsite s 360° prohlídkami pro Vaši firmu či instituci.

JamCopters 360°

  • Naše řešení - JamCopters 360° je vlastní platforma pro vizualizaci virtuálních prohlídek a jejich sdílení. Díky nezávislosti na cizím softwaru umíme implementovat funkce a vzhled přesně na míru každého zákazníka.
  • Použití - virtuální prohlídku lze jednoduše vložit jako součást Vašich webových stránek bez nutnosti nahrávání na hosting. Použít se dá také jako 360° fotka na Facebooku nebo v rámci Google Street View.
  • Moderní technologie - bezpečná a moderní HTML5 implementace bez použití zásuvných modulů a responzivní design zaručuje správné zobrazení prohlídky na všech zařízeních, od mobilů až po chytré TV.
  • Vlastní infrastruktura - disponujeme vlastním serverovým vybavením v jednom z nejkvalitnějších datacentrech v ČR, což zaručuje vysokou rychlost přenosu dat, jejich bezpečnost a nonstop dostupnost.
Virtuální prohlídka Brno Špilberk
Virtuální prohlídka Radhošť
Virtuální prohlídka lom Rudice

Prohlédněte si další virtuální prohlídky na webu JamCopters 360°.

Panorama

Vzniká spojením několika fotografií do jednotného celku s cílem získat široký úhel záběru nebo vysoké rozlišení snímku např. pro velkoformátový tisk. Umíme realizovat i případy s požadavkem na využití nestandardní snímací techniky, dlouhé expozice, nebo různých panoramatických projekcí (vhodných např. pro architektonická zobrazení).

panorama Starý Hrozenkov
panorama Skiareál Čenkovice
Panorama Brno
Panorama Zbrojovka Brno
 
panorama lomu Mokrá-Horákov
panorama Brno Hády

 

 

 

 

 

zobrazit

Web Jamcopters 360°

Virtuální prohlídky on-line, galerie

Naše reference

zpět nahoru